Дмитро Підручний «настріляв» у гонці переслідування

Опубліковано:
16 Січня, 2022

На етапі Кубка світу в німецькому Рупольдингу тернополянин Дмитро Підручний фінішував на 40-ому місці. Дмитро стартував з сьомої позиції і були сподівання на високий результат, але невдала стрільба не дала реалізувати амбіції.

Дмитро пррипустився по дві хиби на трьох вогневих рубежах з чотирьох, а три промахи відкинули його в боротьбу за місце в четвертому десятку. У підсумку Дмитро Підручний фінішував на 40-ому місці.

Отож, перед останнім передолімпійським етапом Дмитро Підручний розташувався на 31-ому місці в загальному заліку Кубку світу. Шостий етап Кубка світу в Італії стартує вже в четвер, 20 січня.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #біатлон, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #підручний, #тернопіль, #тернопільські новини