Володимир Труш офіційно прокоментував своє звільнення
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 29 Грудня, 2023 о 20:43
23.06.2026
07:54:11
Володимир Труш на своій сторінці у ФБ прокоментував звільнення з посади голови Тернопільськохї ОДА.
Сьогодні завершилася моя майже 4-річна каденція на посаді голови Тернопільської ОДА.
Дякую кожному жителю Тернопільщини, хто сьогодні боронить Україну.
Перегляньте також:
- Три доби шукали зниклого пенсіонера: на Тернопільщині чоловіка знайшли живим у лісі
- 44 бригада з Тернополя отримала екскаватор, дрони та зарядні станції від громади
Президенту України Володимиру Зеленському та Офісу Президента за довіру.
Кабінету Міністрів України за допомогу.
Цей шлях був дуже важливим у моєму житті.
Разом, але дистанційно – ми здолали ковід. Міцно згуртувавшись, ми вистояли у лютому 2022 і обов’язково переможемо.
Дякую волонтерам, які без сну і втоми допомагають наблизити перемогу. Радий дружбі кожного з вас.
Завдяки нашим виробникам, підприємствам, працівникам держустанов, обласної військової адміністрації, силовим структурам Тернопільська область зараз стабільно і стійко працює. Тут професійна команда і кожен на своєму місці добре робить свою роботу.
Рухаємось далі.
Нагадаємо, про звільнення стало відомо 27 грудня ввечері, коли на засiданнi Кабiнету мiнiстрiв України ухвалили розпорядження щодо звiльнення з посади голови Тернопiльської обласної державної адмiнiстрацiї – Володимира Любоимировича Труша. А вже сьогодні, 29 грудня, був опублікований Указ Президента.
“Звільнити Труша Володимира Любомировича з посади голови Тернопільської обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою”, – зазначено вв указі президента №859/2023..
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026