Кабмін прийняв рішення про звільнення Голови Тернопільської ОВА Труша

27.12.2023 18:08   Джерело: rbc
Опубліковано : Віталій Іванченко

Кабiнет мiнiстрiв України ухвалив розпорядження щодо звiльнення голови Тернопiльської обласної державної адмiнiстрацiї Володимира Труша.

Сьогоднi, 27 грудня, на засiданнi Кабiнету мiнiстрiв України ухвалили розпорядження щодо звiльнення з посади голови Тернопiльської обласної державної адмiнiстрацiї - Володимира Труша. Про це повiдомляє РБК-Україна з посиланням заяву уряду.

 

Що вiдомо про Володимира Труша

Зауважимо, що Труш знаходився на посадi голови Тернопiльської ОДА з 19 березня 2020 року. До цього керував Рогатинською РДА на Франкiвщинi.

У 2002—2008 роках працював в органах податкової мiлiцiї державної податкової адмiнiстрацiї в Iвано-Франкiвськiй областi. Тодi був головним спецiалiстом служби безпеки та директором ТзОВ «Iгросвiт» (2008—2009 роки), у 2010-му став помiчником-консультантом народного депутата України.

У 2016—2019 роках був приватним пiдприємцем, а опiсля став директором ТОВ «АВТ-Захiд».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: rbc  

Коментарі