Міський голова Почаєва знову діє в інтересах «русского мира»?

16.02.2022 17:58   Джерело: Тернопільська Правда
Опубліковано : Віталій Іванченко

В той час, коли громади Кременеччини (Кременецька, Шумська, Вишнівецька та Борсуківська ОТГ) прагнуть до єдності та консолідації ресурсів і можливостей для збереження суверенної і незалежної, демократичної, соціальної та правової України, якими втілюються конкретні заходи щодо підтримки новоствореної бригади територіальної оборони (громадами виділено фінансування по 80-100 тисяч гривень), які функціонуватимуть на постійній основі в Кременецькому районі.

Міський голова Почаївської ОТГ – Василь Бойко, який неодноразово показував свою лояльність РПЦ та монахам Почаївської Лаври, відмовився надати фінансову допомогу новоствореному територіальному батальйону, посилаючись на відсутність коштів в місцевому бюджеті (хоча з інсайдерських джерел відомо, що перевиконання бюджету Почаївської ОТГ складає понад 2 мільйони гривень). З його слів, є необхідність приділити увагу більш нагальним «проблемам» громади. Що мав на увазі під більш нагальними «проблемами» на фоні загострення можливої військової ескалації з боку країни-агресора  міський очільник не зазначив.   Водночас, Василь Бойко не коментує своєї позиції щодо сприянння діяльності Почаївської Лаври УПЦ МП

А чи можливо, що голова Почаївської ОТГ Василь Бойко приймає рішення виключно в інтересах ченців УПЦ МП та є слухняним знаряддям у їх руках?


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Тернопільська Правда  

Коментарі