«Основою потужної армії є впровадження політики економічного націоналізму», – Михайло Головко

15.12.2021 11:48   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець

Таку думку в ефірі програми «Говорить Великий Львів» висловив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

– Сьогодні ми не виділяємо кошти на армію, хоча мали б. Ні, я за будівництво доріг, однак мене турбує інше: немає коштів на закупівлю нових танків, літаків, систем повітряної оборони. Ракетні війська практично взагалі знищені, а «ПІВДЕНМАШ» – в боргах. Це гнітюча ситуація, адже на восьмому році війни ми не можемо переозброїти армію, – сказав Михайло Головко.

Політик зазначив, що найефективнішим шляхом для укріплення Збройних сил України є впровадження політики економічного націоналізму. 

– Ця влада немає ідеології. Вони губляться і не знають, хто вони є, на відміну від нас – українських націоналістів. Адже ми наголошуємо, що основою  потужної армії  є впровадження політики економічного націоналізму, – говорить Михайло Головко.  Щоб мати кошти,  за які ми будемо переозброювати і украплювати наше військо. Так, як свого часу робили Туреччина, Польща та інші країни, які пішли цим шляхом. В нас, на жаль, сьогодні здають і продають Україну гуртом та в роздріб.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews