Сергій Надал: Самоорганізація врятувала Україну у 2014 році, врятує й нині

24.11.2021 17:12   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець

Мер Тернополя закликав українців до самоорганізації перед загрозою російського вторгнення.

Читайте також

Серед українських політиків тернополяни найбільше довіряють Притулі, серед місцевих - Надалу
Тернопіль створив мовний прецедент для всієї України: уповноважений із захисту державної мови
Соціологія Рейтингу: 71,8 % тернополян підтримують мера Сергія Надала, інших - дещо більше похибки

Головне. Українцям варто згадати уроки самоорганізації та взаємодопомоги здобуті під час Революції Гідності та у перші роки війни з Росією, щоб зупинити новий масштабний російського агресора, - вважає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Цитата. “Під час Революції Гідності, річницю початку якої, ми нещодавно відзначали, Україну врятувала самоорганізація та єдність українців у боротьбі проти зовнішнього ворога. Сьогодні у пам’ять тих, хто загинув за свободу і волю українського народу, ми усі маємо згадати ті уроки єдності, самоорганізації та взаємодопомоги”, - сказав Сергій Надал.

  • Чому це важливо

Міський голова Тернополя переконаний, що сьогодні загроза для України, як ніколи є великою, і Росія спробує скористатися ситуацією у світі.

“Світ бореться з пандемією. Європа входить в енергетичну кризу через дії Москви. Цією ситуацією намагається скористатися Росія. У Москві знову сподіваються на відсутність в України надійних союзників, на розбрат всередині суспільства. А ми маємо протиставити свою єдність”, - переконаний очільник Тернополя.

Сергій Надал зауважив, що у першу чергу ворог буде сіяти в українському суспільстві страх, недовіру та ворожнечу.

“Перед прямою агресією Москва обов’язково спробує дестабілізувати внутрішню ситуацію. Посіяти страх. Очорнити наші офіційні інституції такі, як самоврядування, влада, армія. У цих умовах увесь народ має діяти так, як ми робили у 2013-2014. Допомагати українській державі встояти. Будь-яку інформацію треба сприймати критично. Якщо вона провокує конфлікт, то ставити запитання: “Кому це вигідно і чи корисно це для України”. Це обов’язок кожного націоналіста”, - сказав Сергій Надал.

Міський голова Тернополя висловив переконання, що кожна зовнішня криза робить українців сильнішими.

“Свого часу засновник ОУН Євген Коновалець сказав: “У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю”. Так кожна криза робить нас сильнішою нацією. Коли ворог бачить єдину і сильну націю, здатну боротися за свою державу, то він не наважиться нападати. Тому сьогодні єдність та самоорганізація є нашою головною зброєю проти стотисячної московської орди на наших кордонах”, - наголосив Сергій Надал.

Нагадаємо, керівник Головного управління розвідки Міноброни України Кирило Буданов повідомив, що РФ сконцентрувала понад 92 тис. військовослужбовців біля кордонів з Україною і готується атакувати до кінця січня-початку лютого.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews