«Національний Пантеон Героїв буде місцем єднання», – Михайло Головко

11.11.2021 15:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець
 
Політики закликають президента, Верховну Раду та Кабінету Міністрів створити у Києві Український національний пантеон Героїв.

– Зараз увесь світ є свідком творення нової української історії, боротьба за Незалежність триває! Як ніколи, українцям потрібна опора, міцний фундамент для досягнення повної перемоги. Однією з складових цього фундаменту має стати Український національний пантеон Героїв, – зазначає Михайло Головко.  Меморіальний комплекс Український національний пантеон Героїв буде місцем єднання живих, де кожен українець відчуватиме себе представником великого народу, гордим за його героїчне минуле, а також усвідомлюватиме себе причетним до творення його сучасної історії!

У зверненні, ініційованому головою Тернопільської обласної ради, депутати закликають негайно розпочати спорудження пантеону Героїв та забезпечити перепоховання у меморіальному комплексі видатних українських діячів. Зокрема Пилипа Орлика, Богдана Хмельницького, Симона Петлюри, Євгена Коновальця, Степана Бандери, Андрія Мельника та інших.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі