Російський вплив на курс України обмежується пропагандою та брязканням зброєю поблизу українських кордонів

02.10.2021 23:36   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець

Події останніх місяців показують, що жодні дії російської влади вже не можуть змінити настроїв українців щодо підтримки європейської інтеграції.

Не важливо, добудовує Росія Північний потік-2, чи проводить грандіозні військові навчання на самому українському кордоні; публікує Путін статтю про «один народ» чи з новою силою натравлює штатних пропагандистів на Україну – ставлення українців до перспектив дружби з Росією лише погіршується.

Читайте також

Російський вплив на українсько-польські відносини
Навчання іноді ставали джерелом військової агресії
Російсько-білоруські навчання “Захід-2021”: хто і для чого загострює ситуацію

Те саме робиться з іміджем російського президента. Та що там сказати, тільки посмів «міцний господарник в кредит» Лукашенко заявити про намір навести порядок в Україні, в’їхавши на тракторі, одразу в очах українців його рейтинг впав ледь не до рівня Путіна.

Тим часом, головними викликами, які в майбутньому стоятимуть перед українцями, громадяни країни вважають корупцію і війну з Росією. Про це свідчать опубліковані 29 вересня результати опитування, проведеного Українським інститутом майбутнього.

З цього випливає, що більшість українців остаточно визначилась і бачить в Росії ворога, але аж ніяк не доброго сусіда чи тим більше брата. Головне, що росіяни ніколи, принаймні доки Путін при владі, не визнають, що Україна — просто нормальна країна з нормальною демократичною системою влади, яка сама визначає своє майбутнє та обирає собі союзників.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews