ФСК «Кристал» з Чорткова змушена сплатити 5 000 гривень та провести 3 домашні гри без вболівальників

14.06.2018 20:43   Джерело: Чортків.Онлайн
Опубліковано : Настя Острозька

Як стало відомо журналістам Чортків.Онлайн поведінка вболівальників ФСК “Кристал” Чортків 30.05.2018 після матчу з “Агрон ОТГ” у Великих Гаях стала причиною розбору на Контрольно Дисциплінарному Комітеті ФЕДЕ

І. Слухали:

  1. Додатковим рапорт офіційної особи Трача Бориса матчу чемпіонату Тернопільської області а футболу між командами* ФК «Кристал» та «Агрон-О’ГГ» (Доповідач Михайлюк В.І.)

Обставини справи

  1. 30.05.2018 р. відбувся матч між футбольними клубами ФСК «Кристал» Чортків та «Агрон-ОТГ» Великі Гаї в рамках розіграшу чемпіонату Тернопільської області з футболу.

У додатковому рапорті офіційна особа матчу Трач Борис зафіксував, то по закінченні гри група активних вболівальників на чолі з почесним президентом ФСК «Кристал» Шматько Володимиром вибігли на футбольне поле і нецензурно в лайливій формі висловлювалися на адресу гравців команди «Лгрон-ОТГ’». супроводжуючи їх до роздягалень. Погрожували, що команда по виїде, якщо вони не вибачаться перед господарями. Поліція не забезпечила належний правопорядок.

Читайте також

В Тернополі пограбували автомобіль
Столичні митники вилучили 24 кг українських гривень в одногривневих купюрах
Україна переходить на металеві одно- та двогривневі монети. Як створюють нові гроші (Фото, відео)
  1. Представники ФСК «Кристал» Чортків на засідання КДК не з’явились, та жодних клопотань усно чи письмово не заявляли.

РАЦІЇ ФУТБОЛУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ, що відбувся 8.06.2018 р. та призначеням відповідного покарання.

Згідно з оприлюдниними на сайті ФФТО(Федерації Футболу Тернопільської Області) фотокопіями рішень

Команда ФСК «Кристал» Чортків буде змушена сплатити обов’язковий грошовий внесок 5000 гри. до 25.06.2018 р.

А також  трьох домашніх матчів пройдуть без вболівальників.

Врахували також те, що почесний президент ФСК «Кристал» вже притягався до відповідальності за бійку під час матчу (Рішення №6 від 13 червня 2017 року).

Причиною розгляду став рапорт офіційної особи Бориса Трача, доповідав Михайлюк В.І.

Обставини справи

  1. 30.05.2018 р. відбувся матч між футбольними клубами ФСК «Кристал» Чортків та «Агрон-ОТГ» Великі Гаї в рамках розіграшу чемпіонату Тернопільської області з футболу.

У додатковому рапорті офіційна особа матчу Трач Борис зафіксував, то по закінченні гри група активних вболівальників на чолі з почесним президентом ФСК «Кристал» Шматько Володимиром вибігли на футбольне поле і нецензурно в лайливій формі висловлювалися на адресу гравців команди «Лгрон-ОТГ» супроводжуючи їх до роздягалень.

Погрожували, що команда по виїде, якщо вони не вибачаться перед господарями. Поліція не забезпечила належний правопорядок.

  1. Представники ФСК «Кристал» Чортків на засідання КДК не з’явились, та жодних клопотань усно чи письмово не заявляли.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Чортків.Онлайн