Про нас


TeNews
Новинний сайт TeNews є прикладом одного з кращих стартапів у галузі мас-медіа на Тернопільщині.

Мета сайту – зібрати, впорядкувати і виділити найважливіші новини за день на Тернопіллі.

Лише за кілька місяців сайт досяг такої ж кількості унікальних відвідувачів на добу, як і сайти, що працюють на місцевому інформаційному просторі кілька років, і далі збільшує кількість читачів.

І це не дивно, адже на сайті є як власні новини, так і новини понад 50 інших місцевих сайтів. Хорошою читабельністю можуть похвалитися блоги відомих людей, а також статті з елементами прогнозів та аналітики. На сайті є також каталог місцевих підприємств і фірм, безкоштовні оголошення і найповніша афіша подій краю.

За підрахунками, оновлення новин на сайті відбувається щоп’ять хвилин, що є абсолютним рекордом серед подібних місцевих Інтернет-ресурсів.

У перспективі сайт розширюватиметься як появою підрозділів з тематичними новинами, інтернет ТБ і інтернет-радіо.

Команда сайту TeNews працює на результат – читач, який зайшов один раз, відразу обирає лише наш сайт, щоб бути обізнаним у всіх місцевих новинах.

Запрошуємо до співпраці авторів-журналістів і фотокореспондентів.
Пропозиції і побажання надсилайте на електронну пошту tenews.te.ua@gmail.com або скористайтеся формою зворотного зв’язку у рубриці «Контакти».

Щиро ваші Катерина Богуславська, Павло Жак, Тарас Жак, Анастасія Квітковська, Тарас Савчук, Галина Кіт, Антон Веселий, Олена Мудра.

Головне за день

besplatka.ua