Як студенти вивчали точні науки на Дністровському каньйоні

10.09.2016 07:44   Джерело: vision.ternopil
Опубліковано : Олег Жак

Юні геологи, біологи, хіміки та фізики обласного відділення МАНУ (Тернопільське обласне комунальне територіальне відділення Малої Академії Наук України) провели 11  днів у Заліщицькому районі, вивчаючи  Дністровський каньйон із усіма його різноманітними природними багатствами.

 

Програма літньої школи передбачала цікаві лекції, екскурсії, досліди та активний відпочинок, інформують в управлінні освіти і науки Тернопільської ОДА. 

 

Кожен з учасників літньої школи обрав для себе тему, яка його зацікавила, та поринув у науку, відкриваючи для себе нове, незвідане, захоплююче. 

 

Дружня атмосфера, що панувала під час конкурсів, квести, вікторини, стала запорукою гарного настрою протягом усього часу перебування в літній школі. Провівши екскурсії у парках міста, Леся Мандзюк , співробітник Національного природного парку «Дністровський каньйон» ознайомила МАНівців із рослинним світом цієї території, який виявився надзвичайно різноманітним. Разом із Питуляком Миколою Васильовичем, кандидатом географічних наук, доцентом ТНПУ ім. В.Гнатюка майбутні науковці мандрували схилами меандри каньйону та вивчали гірські породи, історію їх утворення. Таємниці та секрети хімії відкрила Фальфушинська Галина Іванівна, доктор біологічних наук ДВНЗ «ТДМУ ім. І.Я.Горбачевського МОЗ України». 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гора на Тернопільщині, на якій дівчина уклала угоду з дияволом

 

Найбільш яскраві враження залишила по собі зустріч з командою вчених лабораторного комплексу Національного центру «Мала академія наук України». Новітнє обладнання та досліди, проведені за його допомогою, показали, що насправді фізика, хімія та біологія на практиці ще більш захопливі, ніж у теорії.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: vision.ternopil   443

//';" class="image-contain-box-rl" alt="