В парку Топільче завелись справжні вужі (Відео)

18.10.2016 16:39   Джерело: Файне місто
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Тернополянин під ніком najmanec у соцмережі instagram поширив відео, відзняте сьогодні, 17 жовтня, в парку “Топільче” у Тернополі.

На відео чітко видно вужа, який повзе по головній алеї, - пише Файне місто.

Зазначимо, вужі можуть бути небезпечними для маленьких дітей. Відтак, закликаємо тернополян бути обачними!vuzh-topilche

Під ніком najmanec пише відомий тернопільський юрист, юрисконсульт  ТТО «Комітету виборців України» Володимир Курило.

Довідково:

Вуж (Natrix) — рід неотруйних змій родини вужевих (Colubridae). Має 4 види.

Загальна довжина досягає 80-174 см. Голова велика, сплощена, вкрита великими симетричними щитками. Очі великі, з круглою зіницею. Тулуб циліндричний. Шийне перехоплення добре виражене, голова помітно відмежована від тулуба. Луска кілевата, утворює 19 рядків. Вентральних щитків налічується 153—193, підхвостових — 50-86 пар. Анальний щиток розділений. Верхньощелепні кістки мають 20-25 зубів, збільшуються в розмірі по напрямку у глиб рота. Нижньощелепні зуби рівної довжини. Хвіст довгий.

Забарвлення вужів дуже різноманітне — від чорного до оливково-сірого й червонувато-коричневого кольору. Черево світле у великих плямах, або чорне.

Спосіб життя: полюбляє місцевості з водоймами, береги лісових озер, гірських струмків, степових річок. Зустрічаються у горах на висоті до 2000 м над рівнем моря. Харчуються амфібіями та рибою.

Розповсюдження: мешкають у північно-східній Африці, Європі та Азії на південь до Перської затоки, Афганістані, західному Пакистані й північно-західній Індії, на схід до західного Китаю і північної Монголії. Тигровий вуж мешкає в Кореї, Японії, у південному та західному Китаї, Тайвані, В’єтнамі, Приморському, Хабаровському краях Російської Федерації.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Файне місто   2349