Володимир Гевко

У 25 для України настав час подорослішати і переклеїти фотографію у паспорті

25.08.2016 10:23   Джерело: Погляд
Автор : Володимир Гевко

У нас тут День народження, ми всі святково вбрались, прибрали кімнату і ніби навіть в настрої. Але запросити у гості нема кого. Цивілізовані країни нас уникають останнім часом, а нецивілізовані краще б сиділи вдома.


У кожного рано чи пізно настає свято, яке приходиться проводити наодинці зі собою. І це теж корисний досвід для того, щоб сісти і зібратись нарешті з думками.


У 25 для України настав час подорослішати і переклеїти фотографію у паспорті.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Галичани - найбільш ритуальна субкультура з усіх, котрі коли-небудь існували


Ми дуже довго прапорами закривали дірки в економіці і суспільній моралі. І отримали дірку на сході,в якій тепер моторошно завиває вітер із півночі.


Мені Україна нагадує того малого сирійського хлопчика, що не сходить зараз із перших шпальт. Вона сидить на кріслі в сандаликах, абсолютно офігівша від тих бомбардувань, замурзана і шокована.


Нам не дали пройти нормальним шляхом розвитку і змусили різко подорослішати. Але оця тотальна інфантильність в українському суспільстві тупо не встигає за подіями.


Останніх два роки в пересічного українця довгий розфокусований погляд в нікуди.


У нас є справді цінна державна незалежність, але ми сковані багатьма персональними залежностями на рівні менталітету країни, котрі нівелюють ефект свободи.

 

Володимир Гевко,
Facebook


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Погляд   1318Загрузка...