Тарас Демкура розширює в Аргентині коло ділових партнерів для Тернопільщини

14.03.2016 10:23   Джерело: Редакційна пошта
Опубліковано : Новини Тернопілля

Віце-президент з регіонального розвитку Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарас Демкура, як повідомляли раніше, перебуває з робочим візитом в Аргентині. Він докладає всіх зусиль, аби розширити коло ділових партнерів нашої області. Нещодавно він зустрівся з виконавчим директором Аргентинсько-української торгово-промислової палати (CAUCI) Олегом Яхно, з яким обговорив подальшу співробітництво.

 

 

Нагадаємо, що Міжнародна торгова палата ІСС Ukraine має підписану угоду договір про співпрацю з Аргентинсько-українською торгово-промисловою палатою. До речі, президент цієї палати Фернандо Сфейр є власником п’ятизіркового готелю в Буенос-Айресі «Feir's park hotel».

 

«Ми обговорили можливості подальшого співробітництва в різних галузях, зокрема сільськогосподарській, бджільництві, переробній промисловості. Наприклад, Аргентина виробляє і постачає обладнання для газових заправок. Мені було приємно відмітити той факт, що в нашій області є потужний іноземний інвестор компанія «UB Groupe», яка вироблятиме елітний алкоголь в Тернопільщині і експортуватиме його за кордон. Окрім того, запросив президента і виконавчого директора Аргентинсько-української торгово-промислової палати взяти участь в економічному форумі, який відбудеться 19-20 травня в Тернополі. Зі свого боку Олег Яхно взяв на себе зобов’язання налагодити контакт з власником компанії, яка свого часу будувала Львівський аеропорт. Це дасть можливість предметніше говорити про вкладення інвестицій в Тернопільський аеропорт», - розповів Тарас Демкура.

 

 

Під час цієї зустрічі мова також йшла і про напрямки співпраці в культурній та туристичній галузях. Олег Яхно детально ознайомив тернопільського підприємця і мецената Тараса Демкуру з тим, як вихідці з України досягли успіхів у бізнесі, зокрема в агропромисловому секторі, торгівлі чаєм та іншому. Усі вони налаштовані на співпрацю зі своєю батьківщиною.

 

 

У рамках свого перебування в Аргентині віце-президент з регіонального розвитку ICC Ukraine Тарас Демкура планує зустрітися з головою Української центральної репрезентації в Аргентинській республіці, відомим світовим нейрохірургом Петром Лиликом і Послом України в Аргентині Юрієм Дюдіним. До речі, Тарас Володимирович попередньо уже поспілкувався з заступником голови Української центральної репрезентації в Аргентинській республіці Марією-Христиною Зінько.

 

Також на 17 березня запланована зустріч з президентом та всіма учасниками Аргентинсько-української торгово-промислової палати. Зазначимо, що батько Олега Яхно родом з Коломиї, який під час війни виїхав до Австрії, а звідти через три роки до Аргентини. Сьогодні в Аргетинській республіці проживає одна з найчисельніших українських діаспор, яка налічує понад 300000 тисяч українців.

 

Сьогодні, 14 березня, Тарас Демкура зустрінеться з Послом України в Аргентині Юрієм Дюдіним.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Редакційна пошта