Президент України у Тернополі нагородив бійців АТО (Фото)

11.01.2016 23:56   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Воїни з Тернопільщини, які ризикували життям у, так званій, зоні АТО, дочекалися своїх нагород. До військової частини Тернополя, де дислокується 44 окрема артилерійська бригада, приїхав Президент України та відзначив кращих військовослужбовців за їх службу Україні. Зокрема, 10 військових 44 бригади отримали медалі та ордени:

 

Майор Марчук Віталій Степанович,  Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

Майор Чурбанов Сергій Анатолійович, Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

Капітан Боровньов Роман Валентинович,Орден «За  мужність» ІІІ ступеня

Капітан Майданюк Володимир Андрійович, Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

Сержант Алєксашин Олександр Сергійович, , Орден «За  мужність» ІІІ ступеня

Сержант Гчак Василь Іванович, медаль «За військову службу Україні»

Молодший сержант Середа Олексій Олексійович, «За військову службу Україні»

Старший солдат Візьмітін Володимир Олександрович, «За військову службу Україні»

Старший солдат Кознюк Мирослав Михайлович, Орден «За  мужність» ІІІ ступеня.

Солдат Жир Петро Миколайович, Орден «За  мужність» ІІІ ступеня.

 

Також Петро Порошенко вручив ключі від квартир 3 сім`ям військовослужбовців ( 2 з Тернопроля, 1 з Шумська - сім`ї Бас, Наливайчук, Мусій) та військовослужбовцю з Гусятина - Олександру Сеньовському, його прийшли підтримати дружина Надія та дочка Радислава.

 

Донечка бійця розповідає: «Коли мій батько був на сході – я дуже хвилювалася за нього і дуже його чекала, кожного дня думала про те, щоб він якнайшвидше повернувся додому».

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Літак Президента не зміг приземлитися на тернопільському летовищі

 

Дружина бійця Надія каже, що часто не було зв’язку з чоловіком, тому хвилювання справді її не покидало, особливо стривожила вістка про те, що Олександра поранили, згодом йому ампутували ногу: «коли довелося чоловіка лікувати – ми відчули справжню підтримку і лікарів, і волонтерів, за що їм вдячні, і сьогодні, дякувати Богу, усе добре, єдине, що травми залишили свої наслідки» - каже Надія.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Школу в Соколові на Тернопільщині Президент відкривав з вертепом

 

Петро Порошенко під час спілкування з журналістами відзначив, що 44 бригада була ліквідована попередньою владою і за короткий термін її  вдалося відновити, так і піднімають на ноги всю українську армію, яку доводиться відновлювати практично «з нуля». Глава Держави також відповів на запитання щодо можливості наступної хвили мобілізації: «Якщо Міністерство Оборони України вирішить, що наступна хвиля мобілізації буде потрібна – я їх підтримаю» - сказав Петро Порошенко. 

 

 

 

 

 

 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews   3437