Найкращі фото дітей зібрав заочний конкурс "Моя Україно!"

12.10.2016 11:14   Джерело: TeNews
Опубліковано : Олена Мудра

В Україні триває заочний Всеукраїнський конкурс фото та відеоробіт школярів та учнівської молоді присвячений 100-річчю вшанування героїчних боїв Українських Січових Стрільців на горі Лисоня.

 

Традиційно до жовтня відбуваються районні конкурси у містах Тернопільщини. До 12 жовтня найкращі роботи дітей та молоді можна побачити у Тернопільському обласному комунальному центрі науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді, що розташований за адресою Січових Стрільців, 13. Цьогорічний конкурс зібрав більш 150 фоторобіт юних аматорів. Світлини у номінаціях "Пейзаж", "Портрет", "Жанрове фото", "Натюрморт" передають красу нашого краю, емоції людей, що живуть в Україні, сум і радість.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Містечка Тернопільщини мають шанс прославитися на всю Україну

 

Цікава номінація позажанрових фото та макрофотографія. Після перегляду виставки залишається враження, що когорта фотографів країни поповнюється новими високопрофесійними кадрами. Наймолодшим учасникам конкурсу по 7 років, найстаршим - 18. Шкода, що цього року на виставці немає робіт Чортківського дитячого фотоклубу "Первоцвіт" - минуло-річного переможця області у командному заліку.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі