Ліля Костишин поділилась журналістським досвідом з молодими колегами

24.03.2016 18:54   Джерело: Соціальні мережі
Опубліковано : Новини Тернопільщини

«Ккро-медіа клуб» провів зустріч із Лілією Костишин - оглядачем із питань молодіжної та освітньої проблематики газети «Вільне життя плюс».


23 березня в медіа-студії Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка студенти факультету філології та журналістики мали можливість зустрітися із журналісткою газети “Вільне життя плюс” Лілією Костишин.


Зустріч була присвячена темі “Авторська сторінка у друкованому періодичному виданні”.


Пані Лілія розповіла, що авторами колонки в основному стають цікаві особистості, які мають своєрідний стиль і оригінальний хід думок.


Окрім того, журналістка наголосила, що читачеві не подобаються сухі факти, адже він любить читати серцем.


Лілія Костишин розповіла про низку журналістів-авторів, що відіграли неабияку роль у розквіті «ВЖ плюс».

 

 

Проте свою увагу вона зосередила на заслуженому журналістові України, геніальній постаті колумністики - Володимирові Сушкевичу. Лілія Костишин розповіла, що Володимир Сушкевич уособлював у собі кращі риси журналіста. Сповнені тонким ліризмом і цікавими історичними деталями, його публікації, зокрема «Листи до друга», неодмінно викликали інтерес у читача і викликають його і досі. 2008 року вийшла його книга «Листи до друга» , адресована людям, що закохані в Тернопіль.


Мирослава Муквич 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Соціальні мережі   1272