Багатогранний Дулеба більше не свободівець

26.05.2015 16:45   Джерело: LTdaily
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Так, як стало відомо вчора, 25 травня, на «цілком таємному» засіданні головних «свободівців» Тернополя,  було виключено  з партії «опозиціонера», депутата  міськради Ігоря Дулебу.

 

Чому «опозиціонера»,  бо ця особа давно йшла проти течії партії  і у всьому шукала виключно “шкурний” інтерес. Так, шлейф тягнеться ще від 2000 року, коли пан Ігор почав свою політичну кар’єру з Соціалістичної партії Мороза, продовжив як соратник Тимошенко у 2002 році, потім був ганебно вигнаний із її партії ВО «Батьківщина» з формулюванням «за зраду партійних принципів».

 

Амбітний хлопчина прагнув будь-якою ціною увірватись до влади, він проник у кучмівську адміністрацію згідно розпорядження губернатора Тернопільської ОДА І. І. Курницького від 07.07.2003 року № 300 Про Молодіжну адміністрацію при Тернопільській обласній державній адміністрації (такий собі комсомольчик). У 2004 році також брав активну участь у президентських перегонах, будучи довіреною особою (Постанова Центральної виборчої комісії № 380, 13.08.2004 року в територіальному виборчому окрузі 168) від кандидата в Президенти України Юрія Збітнєва (партія «Нова Сила», який балатувався «за гроші» Януковича). А з 25 листопада 2005 року став головою Тернопільської міської організації Партії «Віче» (проект регіоналки Інни Богословської, головним спонсором якої був і залишається В.Медведчук). На виборах 2006 року Дулеба працює в штабі Романа Заставного («Наша Україна»), писало Реально. 

 

Список можна продовжувати, вносити правки та деталі. Проте, цікаво навіть не це. Адже, Ігор Дулеба, як не крути, жив пліч-о-пліч зі «Свободою» не один рік, а тут  «на тобі» – вигнали. Ще й, чомусь, перед виборами, ще після того, як в тернопільську міську рада «нагрянула» міліція з усіма почестями у пошуках «хабарників».

 

До чого тут це? Так, власне, як відомо нашим журналістам, «горезвісного» заступника міськради привів саме Дулеба. І певний час жили вони доволі дружно. «Опозиціонер» підпорядковувався тодішньому голові облради Кайді, а Камінський «слухав» Дулебу.

 

Не виключено,  що не лише на «партійній площині» мали спільні справи, і знову ж таки, не виключено, що не всі вони були «чисті та прозорі».

 

Але, як то кажуть, яблуко від яблуні не далеко падає. І Камінський з часом став підконтрольний виключно меру, а відповідно усі інші персоналії просто заважали. «Перебігати» – це у деякийх «свободівців» у крові.

 

А знаючи властивість «опозиціонера»  зливати «своїх», аби виграти самому. То цілком допустимо, що в раді почали не просто ігнорувати однопартійця, а ще й побоюватись. Нащо такі проблеми перед виборами? “Гаряче” місце у списку і так йому не “світило”.  Тому й “врубали кінці” зараз.

 

Може й Дулеба мав що розповісти про мерію і її «кухню» поза кадром, але тепер це виглядатиме як звичайна помста. Інша річ, якби він і далі спокійно вів «підкилимну гру», будучи «свободівцем».

 

Хоча, позбавити його усіх  благ партії на зборах й так не змогли. Не слід забувати, що Ігор Дулеба зараз – керуючий справами виконавчого апарату Тернопільської обласної ради. На перший погляд може здатись, що посада є доволі умовною і всім в раді заправляє її голова Василь Хомінець. Проте, останній давно «забив» на роботу і дозволяє “ткати” з себе нитки кому не лінь. В тому числі і пану Ігорю, який фактично перебрав на себе всю роботу.

 

Зняти його з посади, за законом,  Хомінець може самостійно. От тільки чи сили духу вистачить? «Свободівцям» потрібен був не один рік, щоб наважитись вигнати Дулебу.  А Василь Петрович не встиг прославитись силою духу, радикалізмом і твердим словом, на відміну від свого ставленика та попередника Кайди.

 

Так чи інакше. Ігор Дулеба ще не скоро щезне ні з життя «свободівців», ні з політичного життя Тернопільщини взагалі. Як кажуть, такі ні у воді не тонуть, ні у вогні не  горять.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LTdaily   2386