У 2021 році рекордна кількість українців назавжди покинули Батьківщину

Далеко від дому та сім'ї!

19.12.2021 11:06   Джерело: Знай
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Згідно з опублікованою статистикою, коронавірусний 2020 рік був єдиним з позитивним сальдо. Минулого року українців, які повернулися додому, було на 80 тисяч більше, ніж тих, що виїхали.

Для мільйонів українців, які продовжують зберігати в собі почуття патріотизму, з'явилися доволі сумні новини. Стало відомо, що за 10 місяців 2021 року територію країни залишили і досі не повернулися додому понад 600 тисяч громадян. Зазначається, що це вже рекордний показник за 11 останніх років.

Про це свідчать дані платформи для отримання відкритих даних "OpenDataBot" 

"У першій половині десятих років Україна щорічно втрачала близько 500 тис. людей. Після 2014-го щорічна кількість тих, хто не повернувся помітно знизилася, але рахунок все одно йшов на сотні тисяч", - йдеться в повідомленні.

Згідно з опублікованою статистикою, коронавірусний 2020 рік був єдиним з позитивним сальдо. Минулого року українців, які повернулися додому, було на 80 тисяч більше, ніж тих, хто виїхав.

"Всього з 2011 по 2020 рр. до країни не повернулися 2,6 млн громадян України", - йдеться в повідомленні.

Незважаючи на нинішні показники, якщо в листопаді-грудні не буде масового повернення українців додому, то сукупне негативне сальдо за 11 років складе більше 3.3 млн осіб.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Знай  

Коментарі