У Копичинцях впала водонапірна вежа. Чому?
- Опубліковано: Оксана Горобець
- —
- 2 Листопада, 2021 о 11:40
25.06.2026
00:44:55
Демонтаж здійснив ліцензований підрядник 1-го листопада.
Про це розповіли на Instagram-сторінці Копичинці та Околиці, інформують Тернополяни.
Як зазначили у спільноті, водонапірна вежа, що знаходилась на території Копичинецького дитсадка “Барвінок”, була у аварійному стані.
“Сьогодні ліцензованим підрядником було проведено демонтаж водонапірної вежі на території Копичинецького ДНЗ ясла-садок “Барвінок”. Вежа перебувала в аварійному стані та становила небезпеку для життя та здоров’я оточуючих”, – йдеться у дописі від 1-го листопада.
Відео: instagram.com/kopychyntsi
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026