Ситуація з коронавірусом ускладнюється, адже зупинено роботу кисневих заводів у Львові та Житомирі, — кременецький лікар

23.10.2021 08:34   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець
Станом на 22.10.2021 р. на стаціонарному лікуванні у кременецьких медзакладах перебуває 119 пацієнтів з Covid-19 (13 - у реанімації). Ситуація ускладнюється тим, що зупинено роботу кисневих заводів у Львові та Житомирі.
 
Про це розповів директор КНП «Кременецька опорна лікарня» Павло Кісіль на першому пленарному засіданні шістнадцятої сесії VIII скликання Кременецької міської ради.

Учора, 22 жовтня відбулось перше пленарне засідання шістнадцятої сесії VIII скликання Кременецької міської ради.

У ході сесії депутати підтримали проєкти рішень, зокрема звернення депутатів Кременецької міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з приводу належного фінансового забезпечення сфери охорони здоров’я.

Під час засідання було затверджено програму підтримки заходів з підготовки Стратегічного плану розвитку Кременецької громади на 2022-2028 рр.

Депутатами було заслухано звіти про роботу директора КНП «Кременецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Кременецької міської ради про роботу підприємства за I-ше півріччя 2021 року та директора КНП «Кременецька опорна лікарня» Кременецької міської ради про роботу підприємства за I-ше півріччя 2021 року.

 

 

 

 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews