Віктор Шумада: Неспроможність Уряду Зеленського довела економіку країни до того, що під загрозу скорочення потрапляють 130 тис. медпрацівників

10.10.2021 11:40   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець

Сьогодні неспроможність Уряду Зеленського довела економіку країни до того, що під загрозу скорочення потрапляють 130 тис. медпрацівників. Не допустити такого ганебного явища, а також виплатити медикам заборгованість по заробітній платі вимагає наша команда «Європейська Солідарність».

«Відповідна ініціатива зафіксована у наших зверненнях, які ми направляємо у місцеві ради для розгляду на сесіях. Як голова фракції «Європейська Солідарність» у Тернопільській районній раді таке звернення уже також зареєстрував», - про це зазначив Віктор Шумада на своїй сторінці у Facebook.   

Lосить серйозна проблема, адже коронавірусна криза вдарила по економіці і, водночас, непрофесійні дії влади цю кризу поглибили.

«Задекларовані владою зарплати середнім медичним працівникам у розмірі від 13,5 тис. грн, а лікарям – від 20 тис. грн. у проєкті Державного бюджету передбачені лише для 200 тис. осіб середнього медичного персоналу та 90 тис. лікарів. Що роботи ще 130-ом тисячам медпрацівників, на яких заробітної плати на розрахували, – очевидно. Зекономлені на них гроші владі вигідніше спрямувати на велике будівництво, заробити на цьому, а не давати ці кошти людям!», - наголосив Віктор Шумада.

У зв’язку з цим депутати від партії «Європейська Солідарність» вимагає:

* негайно погасити заборгованість з виплати заробітної плати медичним працівникам;

* вжити невідкладних заходів для недопущення скорочення посад медичних працівників;

* у проєкті Державного бюджету на 2022 рік передбачити  фінансування сфери охорони здоров’я у повному обсязі.

 «Скорочення видатків на охорону здоров’я сьогодні – це удар як по медках, так і по пацієнтах. Вимагаємо у влади захистити медицину!», - резюмував Віктор Шумада.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі