Віталій Ставнічук – найкращий операційний директор за результатами премії «Агро Champions 2021»

10.09.2021 19:40   Джерело: TeNews
Опубліковано : Оксана Горобець

Операційний директор «Контінентал Фармерз Груп» Віталій Ставнічук здобув нагороду на щорічній премії «Агро Champions 2021» – він переміг уномінації «Найкращий операційний директор». Нагородження відбулося під час міжнародної бізнес-конференції LargeFarmManagement.

Читайте також

«Контінентал Фармерз Груп» розпочала збір ранніх зернових
Підтримкою «Контінентал Фармерз Груп» заручилися медики п’яти областей Західної України
«Контінентал Фармерз Груп» запустила онлайн звітність в рамках своєї корпоративної соціальної відповідальності

Переможців премії «Агро Champions» визначає Експертна рада, яка виставляє оцінки за 60-бальною шкалою. Оцінюють кваліфікацію керівника: його досвід, навички, затребуваність; репутацію та довіру на ринку; ефективність – результати роботиу складовій результату діяльності компанії, впровадження інновацій, прозорість у роботі.

Віталій Ставнічук працює в сільському господарстві майже30 років. Має досвід роботи на керівних посадах у найбільших аграрних компаніях України. З листопада 2019 року очолює операційний департаменту «Контінентал Фармерз Груп».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews