У Лисівцях відкрили відремонтований міст
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 26 Серпня, 2021 о 18:43
24.06.2026
21:08:10
У селі Лисівці сьогодні, 26 серпня, відкрили міст. На будівництво переправи, який є частиною автошляху державного значення Р-24 Татарів – Косів – Коломия – Кам’янець-Подільський, витратили майже 34,5 млн грн. Про це повідомляє Чортківська райдержадміністрація.
Зазначимо, що у 2019 році міст через річку Серт у селі Лисівці обвалився. Торік, у рамках програми «Велике будівництво», розпочали ремонт переправи.
Відтак, підрядна організація практично з «нуля» звела міст, довжиною 64 метри. Проїжджу частина мосту розширили до 8 метрів. Також влаштували 2 тротуари по 2,25 метра кожен.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026