У Тернополі на будівництві трапився нещасний випадок: 53-річного арматурника госпіталізували
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 4 Червня, 2021 о 18:43
25.06.2026
03:18:55
У Тернополі на будівництві трапився нещасний випадок. На одного із працівників впала 150-ти кілограмова металева плита.
Як повідомляє Управління Держпраці у Тернопільській області, 53-річний арматурник, під час монтажу опалубки, отримав травму грудної клітки від падіння на нього металевого щита.
Чоловіка з переломом ребра госпіталізовано до лікарні швидкої медичної допомоги обласного центру.
Правоохоронці розпочали кримінальне провадження щодо травмування робітника на будівництві. За порушення правил безпеки підряднику загрожує обмеження волі на строк до трьох років.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026