У тернопільському парку облаштували зону барбекю
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 29 Квітня, 2021 о 15:43
25.06.2026
06:56:40
У «Парку Здоров’я», що на вул. Бережанській, 42, відновили відпочинкову зону для барбекю. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
У парку уже були мангали та столики. Однак їх пошкодили. На прохання тернополян, до початку нового відпочинкового сезону працівники комунального підприємства демонтували старе обладнання та встановили нове. Відтак у зоні барбекю в «Парку Здоров’я» оновлено 3 мангали, відремонтовано і пофарбовано 10 існуючих столів та встановлено 2 нових столи з лавками.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026