Медичним працівникам Байковецької ОТГ передали «Скриньку здоров’я громади» за програмою «U-LEAD з Європою»

30.06.2020 12:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Медичним працівникам Байковецької ОТГ передали «Скриньки здоров’я громади». У цій скриньці 440 масок, 30 халатів, 800 пар рукавиць, 3 пляшки дезінфекторів для рук (ємність - 1 л), пляшка дезінфектора для поверхонь (ємність - 5 л), один термометр, 16 респіраторів та 8  захисних окулярів. Усі товари сертифіковані відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Ці речі передали у рамках проєкту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19», який реалізовують за програмою програма «U-LEAD з Європою» у співробітництві з Міжнародним Благодійним Фондом «Карітас України».

Усі ці речі спершу привезли до Байковецької сільської ради, а потім заступник сільського голови Віктор Пулька передав їх керівнику «Амбулаторії загальної практики - сімейної медицини» Володимиру Мащаку.

null

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews