Фронтмен гурту СКАЙ Олег Собчук створив у Тернополі благодійний фонд

23.09.2019 08:13   Джерело: tochka.net
Опубліковано : Новини Тернопілля

Фронтмен гурту СКАЙ, одніго з найбільш соціально активних рок-гуртів України, Олег Собчук повідомив про створення благодійного фонду "Подаруй світло".

Ідея створення благодійного фонду жила в мені вже давно. Спасибі моєму давньому другові Сергію Кічулі та команді ЛВР (Лідерського волонтерського руху) за додаткову мотивацію і за те, що показали на практиці, як можна і потрібно працювати в цій сфері. Тому 17 вересня в місті Тернопіль ми оголосили про створення нового благодійного фонду "Подаруй світло", який об'єднає наші зусилля, щоб дарувати світло тим, хто дійсно потребує, - сказав Олег Собчук.

Фонд має на меті допомагати дітям-сиротам, а також дітям з обмеженими можливостями не тільки в Тернополі, а й по всій Україні. Новостворений фонд планує співпрацю з іншими фондами, меценатами та громадськими організаціями.

Гурт СКАЙ на власному прикладі вирішив довести, що це дійсно можливо. До 20-річчя гурту в 2020 році хлопці відправляться в великий ювілейний тур по Україні і за кордоном. Хлопці вирішили, що 10% з кожного придбаного квитка будуть перераховані в фонд "Подаруй світло".


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: tochka.net  

Коментарі