Суд по зняттю Зеленського нагадує схему, яку любить використовувати Коломойський для рейдерства

20.04.2019 23:42   Джерело: texty.org.ua
Опубліковано : Новини Тернопілля

Прямо зараз триває судове засідання Шостого апеляційного адміністративного суду Києва де розглядається позов про скасування реєстрації Володимира Зеленського кандидатом у президенти України.

Читайте також

У київському суді намагаються скасувати реєстрацію Зеленського (Наживо)

Позов подав адвокат Андрій Хилько. З одного боку це схоже на акцію правника по приверненню уваги до себе. Хилько вже подавав позов проти кандидата Зеленського за його зустріч з президентом Франції Макроном.

Та суд дуже нагадує юридичну схему, яку часто використовував Коломойський. Про це пише журналіст Андрій Гарасим:

"З'явилося повідомлення, що суд розгляне питання зняття Володимира Зеленського з виборів. Прогнозую, що хвиля гніву прихильників Зе не знатиме меж і вплине на результати виборів.

А тепер, що відбувається насправді. Свого часу мені про це довелося дуже багато писати. Отже, в реалі ми маємо стандартну рейдерську практику. Ту практику, яку дуже добре знають в колишній групі "Приват". Компанія-рейдер через свого афільованого представника сама першою подає до суду оскаржуючи... свої ж неправомочні дії. І суд відхиляє позов. Таким чином, компанія отримує на руки судійське рішення, яким фактично підтверджуються її дії.

Простіше кажучи, компанія-рейдер отримує юридичне прикриття своїм діям. Але і цього рейдерам буває мало. І в такому рішенні іноді з'являються зовсім "випадкові" пункти, що представники компанії-рейдера вже, наприклад, зовсім завтра мають очолити компанію, яку рейдерять.".

До речі у ФБ-групах Зеленського активно пишуть про цей суд і подають його, як агонію Порошенка. Штаб останнього мовчить.

Колишній заступник голови ЦВК Андрій Магерав вважає, що Зеленського зняти не можуть. Він пише у своєму Фейсбуці:

"Необхідно відзначити, що частина перша статті 56 Закону України «Про вибори Президента України» містить лише 5 підстав для скасування реєстрації кандидата на пост Президента. Цей перелік є виключним. Навіть, якщо допустити, що дійсно мав місце підкуп виборців, то виборчий закон за подібне передбачає лише оголошення попередження Центральною виборчою комісією кандидату на пост Президента України. І все.

Кому вигідне подання цього позову і навіщо? По-перше, одній із команд кандидата. Кому саме, покаже час і логічний аналіз. По-друге, з метою появи додаткового інформаційного приводу в день тиші. Мета, як на мене, зовсім нешляхетна.

Тому дозвольте заспокоїти всіх: завтра, 21 квітня, у виборчому бюлетені будуть прізвища обидвох кандидатів - Володимира Зеленського і Петра Порошенка".


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: texty.org.ua  Загрузка...