У Тернополі чоловік помер посеред ринку
- Опубліковано: Анастасія Квітковська
- —
- 19 Квітня, 2019 о 23:13
25.06.2026
00:22:02
Це тарпилось на другому торгового ринку “Аляска”. Відвідувачі помітили чоловіка приблизно 55-65 років на вигляд. Він сидів у кріслі і не рухався. Коли до нього підійшли – виявилось, що він мертвий.
Тернополяни викликали правоохоронців. Слідів насилля на тілі загиблого не виявили. Після розтину піствердили, що це природна смерть. Чоловік 1953 року народження помер природньою смертю в результаті серцевої недостатності.
За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026