Тернополянин написав музику для італійського фільму

04.04.2019 13:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Мар'яна Бобрівець

Попри юний вік він переконаний: у майбутньому гастролюватиме та виконуватиме слухачам власні твори. Мова про талановитого кларнетиста, студента Тернопільського музичного коледжу імені Соломії Крушельницької Дмитра Кириліва.

Серед його авторських композицій — «Тарантела», «Музика природи», «Гуцульська рапсодія» для кларнета з симфонічним оркестром, фортепіанний твір «Лярго», симфонічна балада «Фантастична історія Хорнваля» та інші.

— Коли виконую свій твір, а публіка кричить «браво», почуваюся на сьомому небі від щастя. А може й на восьмому, — зізнається Дмитро.

null

Юнак — лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Однією з найпочесніших нагород вважає перемогу конкурсі, котрий відбувався в Італії. Його організувала асоціація «MontagnAmbientEnergia», що популяризує серед молоді гірський туризм, альпінізм. Згідно з умовами творчого змагання учасники мали написати твір для музичного супроводу документального фільму про експедицію на найвищу гору Європи — Монблан або Монте-Б’янко.

null

 

null

— У мене довго не було натхнення, а коли відправляв роботу, то не надіявся, що її помітять. Але на моє здивування отримав повідомлення про перемогу! Призи — кубок та грамоту мені надіслали в Україну, — пригадує Дмитро Кирилів. — Режисер фільму, кінооператор-висотник і відомий альпініст Курт Димбергер відзначив мене грошовою винагородою.

Водночас Дмитро зізнається: долучається до конкурсів не заради призів, а щоби отримати досвід.

null

— Якщо нікуди не виїжджати, то потужного розвитку не отримаєш. Участь у таких заходах дає музикантові чимало, — вважає юнак. — Наприклад, на міжнародний конкурс виконавців на духових інструментах ім. Володимира Антоніва та Мирона Закопця, приїжджали кларнетисти з Угорщини, Литви, Білорусії, Китаю. Я скористався нагодою і послухав учасників: хто що грає, в кого яка інтерпретація. Це дуже збагачує. Хоча, звісно, приємно і те, що вдалося привезти до Тернополя друге місце.

Мар’яна БОБРІВЕЦЬ


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews