Тернопільські артилеристи провели тренування артилерійської розвідки в бою

16.03.2019 09:13   Джерело: 44 окрема артилерійська бригада
Опубліковано : Новини Тернопілля

Тернопільські артилеристи провели збори з розвідниками. Кожен військовослужбовець на плечах з особистою зброєю, засобами індивідуального захисту, зі штурмовими рюкзаками, в яких необхідні речі для перебування у польових умовах.

Тренування передбачали насамперед закріпити навички артилерійської розвідки в бою, способи пересування груп під час наступу. Армійці на залік демонструвати теоретичні знання механізмів бусолі, орієнтуванні на місцевості за допомогою компасу, використання проводового та безпроводового зв’язку. Окремим навчальним питанням розвідки було подолання інженерних загороджень, там військовослужбовці показували організацію роботи з міношукачами на умовних мінних полях. Усі без винятку впоралися із поставленими завданнями, в особистому заліку та загальному заліку показали добрі результати.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: 44 окрема артилерійська бригада   336Загрузка...