Українці повинні підтримати твердого патріота, - Петро Жук

14.03.2019 20:24   Джерело: TeNews
Автор : Новини Тернопільщини

Українцям вже на цих виборах потрібно показати значну підтримку твердому патріотичному кандидату, щоб будь-який майбутній президент діяв в інтересах України.

Таку думку висловив директор Центру з інформаційних проблем територій НАН України, соціоінформатик Петро Жук.

Науковець висловив думку, що під час президентської кампанії швидше за все переможе Петро Порошенко, що користується у кампанії державною патріотичною риторикою. Однак у майбутньому переможець виборів може від неї відійти, якщо вже на цих виборах українці не покажуть високої підтримки твердого патріотичного кандидата.

“Президентом швидше за все стане Петро Порошенко. Адже в теперішньому стані українське суспільство твердо дотримується приказки: "Краще синиця в жмені, ніж журавель в небі". Кампанія Порошенка ведеться у державницькій патріотичній риториці. Але після перемоги на виборах, він не обов'язково буде виконувати дії, які відповідають цій риториці. Можуть змінитися обставини, які змінять і президента. Приклад цього показав Леонід Кучма, коли прийшовши до влади на проросійській риториці, але не став віддавати Україну Росії. Одна з обставин, яка змушує будь-якого президента не діяти проти України, не робити України неукраїнською, є потужний тиск патріотичних сил. Але для цього вже на цих виборах треба показати, що такі сили є. Тобто, що значна частина виборців підтримує кандидата з твердою однозначною патріотичною позицією”, - зазначив Петро Жук у своєму коментарі.

Зауважимо, що націоналістичні сили об’єдналися навколо єдиного кандидата, представника ВО “Свобода” Руслана Кошулинського.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews   474Загрузка...