«Тарасові слова – душа народу» – так назвали свій захід у тернопільській бібліотеці

14.03.2019 13:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Валентина Семеняк

Осягнути велич Тараса Шевченка практично неможливо. Щоб зрозуміти і відчути поета, треба «тягнутись» до його слова (поезії), треба прагнути дивитись на світ його очима. «Бо насправді Шевченкова система вартостей є тотально етичною: це повага до людини, любов до людини і любов до добра.

Це абсолютне неприйняття вірусу зла в усіх його формах – від рівня між людських стосунків (зраджена дівчина чи людський обман) і аж до рівня глобального, про який можна сказати словами Германа Гессе: «Як тріщина пройшла по всьому твориву». І саме з цих позицій треба дивитися на Шевченка як той великий дух, котрий захищає народ, що породив таку людину» (з інтерв’ю Оксани Забужко «Літературній Україні» за 9 березня 2019 року).

null
Фото з архіву бібліотеки

Тож добру справу організували берегині книгозбірні: З нагоди 205- річниці з дня народження Великого Кобзаря, для учасників соціальної ініціативи "Єднання поколінь", в міській бібліотеці-філії № 5 для дорослих  відбулося вшанування пам'яті поета.  Літературну композицію "Сердечні пристрасті й розчарування Кобзаря" підготували учні Тернопільського ліцею №21 - спеціалізованої мистецької школи ім. І. Герети під керівництвом бібліотекаря школи Марії Гаврон.  Завідувачка бібліотеки Надія Данчевська презентувала арт бук "Жінки, яких кохав поет", виготовлений працівниками бібліотеки.

 Музичною родзинкою свята було виконання пісень бандуристки Марії Корчак – студентки IV курсу Тернопільського музичного коледжу ім. С. Крушельницької.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews   349Загрузка...