Православна церква України змінить старі правила відвідування храму

22.02.2019 14:43   Джерело: Терен
Опубліковано : Новини Тернопілля

Православна церква України змінює старі правила відвідування храму. На думку очільників церкви, це зробить її більш відкритою для прихожан, - пише Терен.

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній сказав, що відтепер церква лояльно ставитиметься до дівчат, які приходитимуть до храму у вільному одязі, без хустки та в джинсах.

– Щодо хусток, наскільки я розумію — це не означає, що буде вказівка, мовляв, усі приходять без них. Тут акцентується увага на тому, що дівчину або жінку ніхто не вижене з храму за те, що вона прийшла без хустки. До неї все одно будуть так само ставитися. Це ж стосується і джинсів, — підкреслив Михайло Омелян.

На їхню думку, на перше місце ставиться те, що людина прийшла до церкви помолитися, а не те, в чому вона одягнена.

У планах ще є встановлення спеціальних лавок для людей, які хочуть посидіти під час Служби Божої.

Також може змінитись мова богослужінь: зі старослов’янської на українську, але це вирішуватиме громада.

Митрополит Епіфаній сказав, що церква зараз хоче бути ближчою до людей, особливо до молоді. Він запевнив, що для швидшої адаптації церква буде брати участь у допомозі бідним та місіонерстві.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Терен  

Коментарі