В Америці збирають кошти, аби допомоги недоношеним немовлятам Тернопільщини

19.02.2019 18:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Дівчата із Союзу Українок Америки відділу №140 продовжують організовувати благодійні ярмарки для збору коштів на купівлю медобладнання. 

Пряники, картини, ляльки-мотанки, в’язані речі та інші хенд-мейд вироби продавали на благодійному ярмарку дівчата із організації Союзу Українок Америки відділу №140, що в Чикаго.   Акцію організували задля  збору коштів для придбання інкубатора для дітей, народжених передчасно з критично малою вагою в неонатальний центр Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні. Благодійний захід вкотре відбувся при церкві святого Йосифа Обручника та Собору святих Володимира та Ольги у Чикаго.

- Ми поставили собі за мету купити першу домівку для передчасно народжених малюків в Тернопільську обласну дитячу лікарню, - розповідає голова союзянок Оксана Таратула. - В неонатальному центрі лікарні немає і ніколи не було кювезу, який би міг рятувати життя немовлят народжених вагою менше 500 грам. 

Союзянки вдячні за допомогу та підтримку в організації таких благодійних акцій отцям Миколі Буряднику та Олегу Кривокульському, прихожанам парафій, які підтримують добрі справи своїми пожертвами.

- Ми розуміємо серйозність проблеми відсутності такого важливого медичного обладнання. На сьогодні нашою метою є придбати кювез якомога швидше, - каже скарбник відділу союзянок Марія Лабецька. – Дякуємо кожному, хто нас підтримує та допомагає.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  Загрузка...