Дружній тандем: мама - пише, донька - ілюструє

15.01.2019 17:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Валентина Семеняк

Під час відзначення 150-ї річниці від дня створення «Просвіти» в Україні, перед Новим роком відбувалося багато просвітницьких заходів, зокрема і в Тернополі. Про це у медіа-просторі повідомлялося багато. Приємною несподіванкою для тернопільських діточок став подарунковий набір книжечок, які вручала їм голова міської «Просвіти» Дарія Чубата.

Серед друкованої продукції особливо виділяються три: дві розмальовки і кишенькова «Стежина життя». Це літературно-художні видання із завданням для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку, які завдяки меценатам зявились у видавництві «Терно-граф». Авторка розмальовки «Хто ж це створив?» - тернопільська художниця Світлана Костишин (Семенюк), яка родом із Чернігівщини. Учасниця багатьох виставок народного мистецтва України. Закінчила Львівське училище прикладного мистецтва ім. І. Труша. Працювала художником-оформлювачем на заводі «Оріон» та художником-дизайнером у книжковому видавництві «Джура». Оформила книжки багатьох письменників та поетів. Залюбки ілюструє твори дитячої літератури. Авторка іншої розмальовки «Чудовий Творець» - Ольга Каравицька. Пані Ольга – мама згаданої Світлани Костишин .Отож ця книжечка «народилась» у дружному тандемі матері і доньки. Мама написала дитячі віршики, а донька проілюструвала їх. Ольга Максимівна працювала фельдшером в Києві і на Чернігівщині, а з 1984 року – завідуючою фельдшерським здоровпунктом на заводі «Оріон». Писати вірші стала тоді, коли… втратила зір. Ця світла жінка майстер народної творчості, учасниця багатьох Всеукраїнських і міжнародних виставок народного мистецтва. Її поетичні твори пронизані любовю до Творця, до довколишнього світу.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  Загрузка...