Сьогодні, 22 листопада, у Тернополі відбудеться прес-конференція акції «Миколай про Тебе не забуде»

22.11.2018 08:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

22 листопада об 11:00 год. в приміщенні старої Захристії Катедрального Собору відбудеться офіційна прес-конференція акції «Миколай про Тебе не забуде».

«Миколай про Тебе не забуде» це щорічна благодійна акція, головною метою якої є принести радість дня Св. Миколая тим дітям, які в силу своїх життєвих обставин не в змозі відчути настрій свята у всій його повноті, шляхом вручення дітям подарунків від Св. Миколая, а також спілкуванням з ними.

Завданням Помічників Св. Миколая є збір складників подарунків (іграшок, солодощів, засобів особистої гігієни, шкільного приладдя тощо), пакування та вручення їх діткам.

В Тернополі акція проводиться вже 14-ий рік поспіль. Відвідуємо дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей-сиріт та напівсиріт, дітей з сімей, котрі опинились у скрутному становищі. Відвідуємо дітей у їх домівках. В м. Тернопіль проживає близько 2 тис. потребуючих дітей віком до 12 років. Списки оновлюються щорічно.

В рамках акції у 2018 році заплановані такі заходи:

- збір складників подарунків (8.11-15.12);

- реєстрація волонтерів (Помічників на Фабриці, під час розвезення подарунків та водіїв) на сайті

- випічка, пакування та продаж пряників (24.11 – 17.12);

- «Майстерні Св. Миколая» - творчі гуртки, розваги та ігри для розвитку дитини (проводяться для усіх бажаючих) (11-15.12);

- складання подарунків на Фабриці Св. Миколая (15-18.12);

- вручення подарунків дітям (18-19.12);

Кошти зібрані під час усіх заходів протягом акції витрачаються на закупівлю солодощів, мандарин, шкільного приладдя та засобів особистої гігієни.

Фабрика Св. Миколая знаходить в храмі Св. Свмч. Йосафата, м. Тернопіль, вул. Лучаківського, довідки за телефоном 068 242 09 89.

null

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews   622Загрузка...