Відомий на всю Європу палац Санґушків розвалюється на очах

20.11.2018 12:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Відомий на всю Європу палац Санґушківна Хмельниччині розвалюється. Інформація про те, що 18 листопада обвалилася  частина стіни споруди – з’явилася у групі «Заслав'є - Zaslavia» у Facebook:

«#палацсанґушків станом на 18.11.2018. Обвалилася чергова секція стіни другого поверху північного корпусу. Вадим Лозовий, агов! З 25 червня ніхто пальцем не поворухнув», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, палац князів Санґушків - частина архітектурного комплексу, який знаходиться на території Новозаславського замку, - нині у місті Ізяслав Хмельницької області. Це барокова споруда, яку звели у 1754 - 1770 роках для Барбари Санґушкової. Це була приватна резиденція і урядовий центр волинських маєтків князів Санґушків. Палац має два поверхи, він  не схожий з іншими  палацами Речі Посполитої. Наприкінці XIX ст. будівля стала власністю Російської імператорської армії і зі споруди зробили казарму.

Сьогодні пам’ятці приділяють мало уваги. Палац руйнується і може взагалі розвалитися.

null

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі