Відбулося нагородження переможців конкурсу творчих робіт на антикорупційну тематику

15.11.2018 12:15   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

14 листопада в приміщенні Терннопільської облдержадміністрації відбулося нагородження переможців конкурсу творчих робіт на антикорупційну тематику, в жанрі малюнку та малих літературних форм, серед студентської та учнівської молоді Тернопільської області.

Рішенням номінаційного комітету конкурсу переможцями було визначено:

у жанрі  малюнку:

1-ше місце – Колісник Катерина , Тернопільська ЗОШ №4, 11-А клас, малюнок «Корупція – злоякісна пухлина на тілі України»

2-ге місце – Грабчул Дарія , Тернопільська ЗОШ №18, 6-Б клас, малюнок без назви

3-тє місце -  Зубкова Катерина, Тернопільська художня школа ім. М. Бойчука Малюнок «Корупція в суспільстві», Онуферко Софія, Тернопільська школа народних ремесел, малюнок «Податок»

у жанрі малих літературних форм:

1-ше місце – Казмірчук Наталія, Тернопільське обласне державне музичне  училище ім.  С.  Крушельницької, І курс, відділ «Спів», твір «Пригоди у Відмовляндії»

2-ге місце – Дачишин Ілона, Шманьківська ЗОШ І-ІІ ст. Чортківського  р-н. Тернопільської обл., 9 клас,  твір «Як Дарина корупцію подолала»

3-тє місце - Вівчар Ліліана, Тернопільське обласне державне музичне  училище ім.  С.  Крушельницької, І курс, відділ «Спів», вірш «Побутова корупція», Галай Тетяна Романівна Заліщицька державна гімназія, 7 Б клас м. Заліщики, Тернопільська обл., вірш «Проблема корупції»

Всі учасники конкурсу отримали пам`ятні подарунки.

Конкурс творчих робіт на антикорупційну тематику проводився Творчим об`єднанням «Нівроку» в рамках громадської антикорупційної кампанії «КАТОК» в рамках проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015-2018 рр.

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  Загрузка...