У Тернополі пройшов семінар-практикум на тему «Якісно підготовлений персонал – запорука успіху закладів сфери гостинності області у готельно-розважальному комплексі «Алігатор»

09.11.2018 21:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Сьогодні 9 листопада 2018 року відділ туризму спільно з управлінням освіти та науки ТОДА провели семінар-практикум на тему «Якісно підготовлений персонал – запорука успіху закладів сфери гостинності області у готельно-розважальному комплексі «Алігатор». Метою організаторів семінару-практикуму було виробити спільні підходи з налагодження взаємовигідного співробітництва між закладами освіти та туристичної інфраструктури щодо вдосконалення освітнього процесу у відповідності до вимог і потреб регіонального та місцевих туристичних ринків.

Начальник відділу туризму облдержадміністрації Ростислав Яцків відкрив семінар-практикум, окресливши проблеми забезпечення закладів сфери гостинності області (туристичних фірм, готелів, ресторанів) кваліфікованими спеціалістами. Особливо гостро стоїть питання підбору професійних кадрів для готельно-ресторанного бізнесу (адміністратори, покоївки, кухарі, офіціанти, бармени та ін.).

В процесі семінару учасники напрацювали проекти угод про співпрацю, організацію стажування студентів та учнів у закладах розміщення , харчування та дозвілля, проведення тренінгів з практиками туристичного бізнесу тощо. Представники закладів професійної освіти, які готують фахівців для сфери гостинності Тернопільщини та сфери туризму, готельно-ресторанного бізнесу ділилися своїми думками, щодо навчання та роботи студентів та учнів  задля якісного обслуговування туристів у Тернопільській області.

Учасники семінару під час екскурсії  ознайомитися з роботою готельно-розважального комплексу «Алігатор», адже тут є готель, ресторан, а також Аквазона у яку входить: аквапарк, сауна, хаман, лобі-бар. У комплексі працює 120 чоловік.  Анна Бойченко - старший адміністратор Аквазони розповідала про те, як працює молодий колектив  і прагне постійно вдосконалюватися, вчитися та проявляти свої здібності  в інших вакансіях у  комлексі. Готельні номери гарні та просторі, а головне дуже чисті, тому готель  може прийняти до 100 туристів. Комплекс працює як з індивідуалами так і з групами туристів. Завантаженість в середньому круглий рік становить 75 %. Варто зазначити, Більшість готелів Тернополя цьогоріч мають завантаженість туристів 75%.   Презентацію послуг до співпраці готельного розважально-оздоровчого комплексу "Алігатор", представлену Любов Безугла - HR менеджер розважально-оздоровчого комплексу "Алігатор".

Начальник відділу професійної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Наталя Моравська проаналізувала питання підвищення ефективності взаємодії закладів системи освіти з ринком праці, підвищення кваліфікації та отримання фахової освіти майбутніх працівників туристичних та готельних підприємств області тощо.

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews   237