Юлія Тимошенко: Парламент має ухвалити три мораторії - на підвищення тарифів, приватизацію ГТС та продаж землі

17.10.2018 16:49   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Юлія Тимошенко закликала Верховну Раду негайно проголосувати за три мораторії, які на законодавчому рівні заборонять підвищення тарифів на тепло, тіньову приватизацію 49% ГТС та продаж сільськогосподарської землі.

Про це лідер партії "Батьківщина" заявила на засіданні Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів.

Юлія Тимошенко повідомила, що голова держави готує підвищення тарифів на тепло для населення на 23%. І для того, щоб захистити українців від намірів влади, команда «Батьківщини» внесла до Верховної Ради проект Постанови про мораторій на підвищення ціни на природний газ для потреб населення (№9198).

Також, лідер партії "Батьківщина" нагадала, що завершується період дії мораторію на продаж сільськогосподарської землі. З огляду на це «Батьківщина» вимагає  негайно поставити на голосування законопроект "Про мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення" (№5476).

Юлія Тимошенко зазначила, що наразі відбувається наймасштабніше знущання над селянами в країні і зауважила, що владою створені перешкоди для реалізації аграріями зібраного врожаю, а саме:

- на 50% підняли тарифи за використання вагонів;

- розпочато виведення з роботи залізничних станцій, чим штучно зупиняється продаж врожаю.

Окрім того, лідер партії "Батьківщина" наголосила на важливості ухвалення ще одного мораторію – на продаж вітчизняної газотранспортної системи (ГТС).

«Ми наполягаємо проголосувати за законопроект "Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту національних інтересів в управлінні та власності Єдиної газотранспортної системи України" (№8107), і запобігти тому, щоб наша найбільша власність була в офшорних рахунках президента Порошенка і афілійованих йому компаній», Юлія Тимошенко, лідер партії «Батьківщина».

Юлія Тимошенко також повідомила, що минулого тижня відвідала Донецьку, Луганську та Дніпропетровську області, де поспілкувалася з людьми про нагальні проблеми: «Люди доведені до крайнього ступеня бідності. Виїзд молоді, креативного класу стає масовим».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews   953Загрузка...