Хоростківські гімназисти, які на всеукраїнському конкурсі виграли компостер, - самостійно перетворюють залишки їжі у добриво

12.10.2018 18:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Хоростківські гімназистиі стали одними із переможців всеукраїнського конкурсу «Компола» і виграли компостер і уже самостійно з допомогою цього обладнання приносять користь навколишньому середовищу. Використовують компостер, учні перетворюють залишки  їжі і трави в органічне добре, яким, наприклад, можна підживлювати дерева.

Нагадаємо, «Компола» https://www.compola.org - це спільний екологічний проект Міністерства екології та природних ресурсів та Міністерства освіти та науки України направлений на підвищення рівня екологічної освіти та залучення молоді до практичних навичок сталого розвитку та споживання. У конкурсі брали участь школярі з усієї України, переможцями стали вихованці близько 200 навчальних закладів. На Тернопільщині серед переможців школярі  Тернополя, Кременецького, Теребовлянського і Чортківського районів.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  Загрузка...