Старі політики в новій українській школі: як проросійська партія на Кременеччині використовує заклади освіти у пропагандистських цілях

10.10.2018 11:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

На Кременеччині проросійська партія “За життя” активізувала свою діяльність - спершу у спорті, тепер - в освіті. Представники партії здійснили піар-захід у кременецькій гімназії №6 - «посприяли у ремонті шкільних приміщень» та закупівлі паперу. Вже традиційно, подію висвітлювали працівники центрального каналу «112 Україна», який належить особисто Віктору Медведчуку: https://video-ua.112.ua/u-ternopilskii-obl-partiia-za-zhyttia-dopomohla-vidremontuvaty-budivliu-himnazii-278159.html

Захід проводив заступник голови Тернопільського обласного осередку партії - Волошин Дмитро Іванович, а по сумісництву - радник «патріотичного» міського голови міста Кременця Олексія Ковальчука, що балотувався на місцевих виборах за підтримки Блоку Петру Порошенка.

Політична пропаганда в навчальних закладах антидержавних, відверто проросійських та взагалі будь-яких партій є неприпустимою. Зазначена піар-акція - ніщо інше, як спроба через так звану “благодійницьку” діяльність заручитися підтримкою громадян та підвищити рейтинг партії на майбутніх виборах.

 “Ми розглядаємо зазначену піар-акцію як прояв політичної пропаганди з використанням освітнього закладу, який проведений антиукраїнською та антидержавною партією «За життя». Подібні прояви так званого «меценатства» спрямовані не на полегшення навчального процесу для дітей, а виключно з метою створення позитивного політичного іміджу в очах виборців, що вказує на високий ступінь цинізму організаторів таких акцій. Ми офіційно звернулися до голови Тернопільської ОДА - С.С. Барни та начальника Департаменту освіти і науки, щоб не дозволити в майбутньому використання закладів освіти в пропаганді проросійських політиків і політичних сил”, - говорить Іван Ковалик, координатор “Вільні Люди Тернопіль”.

Випадки використання проросійськими політиками навчальних закладів у своїх пропагандистських цілях непоодинокі, зокрема, нещодавно голова політичної партії «Основа» Сергій Тарута здійснював піар своєї політсили на юридичному факультеті Тернопільського національного економічного факультету.

Довідка: Політична партія «За життя» - проросійський проект, що координується та фінансово підтримується з Російської Федерації. Зокрема, декілька фактів:

✔керівники партії ведуть проросійську політику та відкрито заявляють - одним з головних завдань, що стоїть перед Україною, є відновлення відносин із Російською Федерацією та країнами СНД.

✔серед найвідоміших членів партії - екс-регіонали, реваншисти Вадим Рабінович та Євгеній Мураєв.

✔нещодавно до партії вступив Віктор Медведчук - кум Путіна та головний архітектор плану з розвалу України. Саме він координує та структурує всі проросійські та реваншистські сили для повернення до влади. Безперечно, його вступ у партію означає, що Медведчук розпочав активну підготовку до майбутніх виборів.

Вільні Люди


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews   682Загрузка...