В Бережанах знайшли небезпечну для дітей іграшку

22.09.2018 19:13   Джерело: Доба
Опубліковано : Новини Тернопілля

У одному з бережанських магазинів знайшли іграшку, яка не відповідає вимогам нормативно-правових актів стосовно безпеки для життя та здоров’я споживачів. Зокрема, в магазині "Капітошка" ляльки «ARDONA» є небезпечними для дитячих ігор, - пише Доба.

 За результатами проведених лабораторних випробувань  встановлено, що на іграшці, її пакуванні не зазначене найменування, не зареєстроване комерційне найменування, не вказала контактна поштова адреса виробника та імпортера.

Також іграшки прикріплені до упаковки металевим дротом, який проходить під костюмом іграшок, відсутня інструкція з використання іграшки, доступні кромки іграшок мають гострі задирки.

Окрім цього, в результаті падіння ляльки від’єднались дрібні частини, іграшка легкозаймиста. Швидкість поширення полум’я іграшки при палінні становить 39 мм/с, при нормі не більше 30 мм/с.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Доба  Загрузка...