Чоловік у тернопільській маршрутці задовольняв себе на очах у пасажирів (Фото)

12.07.2018 07:13   Джерело: Доба
Опубліковано : Новини Тернопілля

Про курйоз у тернопільській маршрутці повідомила тернополянка Наталя Ковальчук. Дівчина у спільноті "Тернопільські плітки" розповіла, про чоловіка, який задовольняв себе на очах у пасажирів. Тернополянка каже, що має відеодоказ, але виставляти його у соцмережі не ризикує через непристойність, - пише Доба.

— Їдучи в маршрутці побачила таку картину! Цей, на перший погляд, нормальний мужчина займався непристойностями в маршрутці. Поруч знаходилися діти, він не соромлячись "робив це ". На зауваження він не реагував, — каже дівчина.

Решта користувачів також написали, що бачили раніше цього чоловіка.

Olya Boyko — Це правда, я його бачила 4 роки тому дуже перелякалася, що мало що поліції не викликала але він на наступні зупинці вибіг з маршрутки.

Ira Ivanakh Тут він на фото ще пристойно виглядає. Я наблюдала його, коли в нього ширинка була повністю відкрита, зауваження йому "по барабану", всім людям теж.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Доба   5570