У Тернополі встановлять пам‘ятник Майстру Йоді

11.07.2018 21:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Настя Острозька

У Тернополі вже шукають місце в одному із парків для встановлення пам‘ятнику Йоді.

Це доручення дали управлінню культури і мистецтв разом з КП «Об‘єднання парків».

Автори петиції про встановлення пам‘ятнику, яка набрала 306 голосів з потрібних 300, аргументують свій задум тим, що Йода може стати візиткою міста.

 - Ми орієнтуємось на туризм і на приїзд гостей, і зараз нікого не здивуєш пам’ятниками Національним героям чи там вчителю і так дальше,  - каже пан Хімейчук. - Світ хоче бути здивованим і в цьому може сам персонаж невдало вибраний, але сама думка, щоб формувати такі речі, якими не володіють інші міста – правильна.

Питання про встановлення вирішено 11 липня на засіданні виконкому міської ради.

Міський голова Тернополя Сергій Надал зазначив, що не бачить необхідності голосувати за рішення.

 - Якщо є частина людей, які мають частину тверезого зерна - це не означає, що встановлення підтримують всі, - каже пан Надал. - Тут треба говорити не тільки про управління культури і мистецтв. Згідно чинного законодавства, потрібно управління архітектури, оголосити всю процедуру, і якщо вона буде мати підтримку громадськості, - вживати заходів.

За матеріалами сайту 20 хвилин.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews   1150Загрузка...