«Жінка з душею дитини» живе у Тернополі

03.07.2018 22:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Валентина Семеняк

«Жінка з душею дитини»  – це перша книга прози талановитої тернопільської письменниці Галини Шулим. Тернополяни пам’ятають її як телеведучу «Вечірньої казки».  Короткі повчальні оповідання авторка писала з життєвої дійсності. Особливо вигадувати карколомних сюжетів  їй не доводилось, адже самій довелось пройти не через одну складну життєву ситуацію. Може тому має вразливу душу і відчуває чужий біль як свій. Однак це тільки загартувало і зміцнило її дух. Відтак з’явилось бажання «викласти» на папір нелегкі окремі історії із життя тих людей, яких у нашому суспільстві називають людьми з особливими потребами.

Книга побачила світ в одному з Харківських видавництв. Це 13 різних історій, головні герої яких наші сучасники, люди з різними долями. Кожному з них авторка (за сюжетом) дарує надію.  І це те головне, що всіх їх об’єднує . Від деяких назв оповідань віє загадковою недомовленістю «Завдяки тобі я повірила в казку», «Ненаписаний щоденник», «Місяць у долонях», «Сповідь грішної душі» тощо. Ось що написав у передмові до книги письменник Богдан Мельничук: «Якщо уважно прочитати її твори, то можна поміж рядочків відкрити для себе світ обдарованої авторки і зрозуміти її разючу схожість зі своїми героїнями. Крізь призму власного світобачення вона намагається донести іншим яскраві, теплі промені своєї душі, схожої на дитячу, адже назва книжки малює в моїй уяві саме її портрет, неповторний образ жінки, яка десь у підсвідомості так і залишилася маленькою дівчинкою, яка вірить у казку і чекає  дива».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews   938