Аграрна Тернопільщина: «Молокія» – лідер галузі

13.05.2018 20:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Ярослав Бачинський

Серед підприємств харчової і переробної галузі області найпевніше на випуску і реалізації молочнокислої продукції почуває себе Тернопільський молокозавод (ТМ « Молокія»).

За результатами виробничої та фінансової діяльності в 2017 році отримано 42,6 млн грн. чистого прибутку. Що на 3,2 рази більше,ніж за календарний 2016 рік ( 13,2 млн грн.). «Молокія»-торгова марка і бренд екологічної продукції, виготовленої на потужностях ПрАТ «Тернопільський молокозавод».

Підприємство було здано в експлуатацію ще у далекому 1957 році. Торік трудовий колектив відзначив 60-річний ювілей рідного заводу, а не так давно таку ж поважну дату святкував його директор, успішний організатор та керівник Віталій Ковальчук.

На підприємстві поруч з молоддю, трудяться ветерани, працюють досвідчені технологи, лаборанти, на виробництві трудяться чимало сімейних династій.

Створені всі умови праці і відпочинку, люди мають гідну зарплату, отримують премії та інші винагороди.

На сьогодні завод є одним із найпотужніших та найбільш інноваційних молокопереробних підприємств України. Можливості молоко переробки сягають до 400 тонн молока за добу. Випускають до 30 видів й найменувань продукції , а також для дитячого харчування.» Молокія» перша в Україні та п’ята в Європі впровадила технологію подвійної очистки молока-сировини Fresh milk technology.

Дирекція, відділ закупівель сировини тісно співпрацюють як з потужними молокоспецгоспами СТОВ «Славутич», ТОВ « Україна», Агрофірма «Горинь», ПП «Іванівське», ПП «Мшанецьке», ТОВ «Бучачагрохлібпром», ПП «Дзвін», ТОВ «Слава», так із фермерськими господарствами, молочними кооперативами Тернопільщини.

Ярослав Бачинський.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews   1628