Іноземець заборгував Україні понад 50 000 гривень

24.04.2018 18:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Настя Острозька

В квітні 2015 року громадянин Республіки Азербайджан отримав дозвіл на імміграцію в Україну та розпочав свою справу, повідомляє на своїй сторінці в фейсбуці УДМС України в Тернопільській області.

Однак, за декілька років, нехтуючи вимогами українського законодавства, «добізнесувався» до то, що тепер змушений виїхати з нашої країни.

Під час операції «Мігрант» міграційники спільно зі співробітниками служби безпеки Тернопільщини з’ясували, що в ході ведення підприємницької діяльності в іноземця виникли чималі фінансові зобов’язання перед нашою державою, за якими він впродовж тривалого часу не розраховувався. Його борг перед Україною становить понад п’ятдесяти тисяч гривень.

Зважаючи на це, посадові особи Управління ДМС в Тернопільській області прийняли рішення про скасування даному іноземцеві дозволу на імміграцію і впродовж місяця він зобов’язаний виїхати з території України.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews   419